Czym jest AA?
44 Pytania
To jest AA
Dokąd zmierzasz
Program zdrowienia
Czy AA jest dla mnie?
Wiadomość dla młodych
Czy w Twoim życiu jest alkoholik?
Jeśli jesteś profesjonalistą
Anonimowość AA
Literatura AA
Czego AA nie robi
Historia AA
Historia Regionu
Kalendarium
Mityngi AA
Kontakt
Kontakt z służbami
Intergrupy
Informacje dla Grup i Intergrup
Punkt kontaktowy
AA w Polsce
AA w Europie
AA na świecie
Polskojęzyczne grupy AA na świecie
FAQ-stron AA
Mityngi AA

Lista mityngów AA INTERGRUPA Centrum
na dzień 2005-12-24


MIEJSCOWOŚĆNAZWA GRUPYADRESTERMINUWAGI
Aleksandrów ŁódzkiI-szy KROKSkłodowskiej 1Czwartek 18.00
Aleksandrów ŁódzkiPOJEDNANIESkłodowskiej 1Środa 18.00
Aleksandrów ŁódzkiPOJEDNIANIEWojska Polskiego 3Poniedziałek 18.00Dom parafialny
Andrespol k/ ŁodziSKOWRONEKKrzywaWtorek 18.30Kościół 1 - 0
BełchatówAZYMUTCzapliniecka 19aCzwartek 18.00Klub Abstynencki "Przyjaciel"
BełchatówKOMPASCzapliniecka 19aWtorek 17.30Klub Abstynencki "Przyjaciel"
BełchatówBUSOLACzapliniecka 19aŚroda 18.00Klub Abstynencki
0 - 0
BełchatówPIERWSZY KROKCzapliniecka 123Wtorek 18.00Szpital Rejonowy O Lecz. Uzależnień
BełchatówNOWE ŻYCIEKościuszki 2Poniedziałek 18.00O - O
BEŁCHATÓWWRZOSul. Czapliniecka 19aPIĄTEK 18.00O - O
Biała RawskaPRZEDWIOŚNIEZjednoczenia 11Środa 18.30Urząd Gminy O - O
BrzezinyBARKAŚw. Antoniego 57Piątek 19.00T.B.S.
BrzezinyOAZAKościuszki 48Wtorek 18.00Parafia O - O
ChodeczPROMYKWarszawska 24Piątek 18.001 - O
DomanowicePRZEMINĘŁO Z WIATREMGłówna 2Piątek 18.00GOK Domanowice
Dubie k BełchatowaWOLNOŚĆDubie 1Piątek 19.00Prywatny Oddz. Psychiatryczny i Terapii Uzależnień
GarbalinU JADZIZakład KarnyCzwartek 09.00O - O
GłogowiecNIEUSTAJĄCEJ POMOCYSanktuarium M.B. GłogowieckiejCzwartek 18.003 - O
GłownoPRZEBUDZENIEŻeromskiego 4Środa 18.002 - O
GłownoPOCZĄTEK DROGIAndersa 37Poniedziałek 18.00Klub Abstynenta Krokus
GorzkowiceDROMADERWarszawskaŚroda 18.00Urząd Gminy
KocirzewZIOMEKOsrodek ZdrowiaWtorek 18.00O - O
Konstantynów ŁódzkiCENTRUMSłowackiego 11Wtorek 17.00przy MOPS
O - O
KsawerówPROMYK NADZIEI
KurowicePOD WIEŻAMIPabianicka 10Poniedziałek 18.00 Czwartek 18.00O Czw. - O
KutnoTRZEŹWOŚĆWilcza 5aŚroda 18.001 - 0
KutnoNOWA DROGAWilcza 5aWtorek 18.00
KutnoI-szy KROKJana Pawła II 3Poniedziałek 18.00, Piątek 18.001 - O
KutnoPERKOZKrzywoustego 11Czwartek 18.00Dom Pomocy Społ.
O - O
KutnoPOJEDNANIEŁąkoszyńska 11Niedziela 16.00Dom Parafialny
3 - O
Kutno DybówMISJAJesienna 2Piątek 18.30Par. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
1 - O
ŁęczycaRENESANSPocztowa 12Piątek 14.00Zakład Karny
ŁęczycaI KROKBelwederska 38Poniedziałek 17.001 - O
ŁęczycaPRZEBUDZENIE NADZIEJABelwederska 38Niedziela 17.002 - O
ŁowiczALTERNATYWYRynek Kościuszki'Sobota 10.00Dom Parafialny
ŁowiczŁOWICZANKA3-go Maja 2Środa 17.00Klub "Pasiaczek"
O - O
ŁowiczPRZEKROCZYĆ PRÓG NIEWIARYWiejska 3Wtorek 15.50, Czwartek 17.30Zakład Karny
1 Niedziela 13.00 - O
ŁódźRODZINA OGRODOWAOgrodowa 22Czwartek 17:00Parafia Św.Józefa
Wszystkie - Z
ŁódźPRZEBIŚNIEGNarutowicza 52Niedziela 18.00Stowarzyszenie "Soczewka"
1 - O
ŁódźPASJONACIAl. PasjonatówCzwartek18.001 - O
ŁódźKALKUTAŁąkowaM.B.Z. Łódź
ŁódźRAZEMKopernika 20Wtorek - 18.301 - Wtorek O
Łódź
Łódź AndrzejówOSTOJARokicińska 333Sobota 14.30O - O
Łódź BałutySAMI SWOIPl. Kościelny 8Środa 18.00Budynek Parafialny
O - O
Łódź BałutyBAŁUTKAPl. Kościelny 8Wtorek 18.00Budynek Parafialny
1 - O
Łódź BałutyFENIKSPl. Kościelny 8Piątek 18.00Budynek Parafialny
Łódź BałutyI-szy KROKOsiedlowa 8Czwartek 18.00Poradnia Odwykowa
Łódź BałutyOKNOCzarnieckiego 4Piątek 18.00BSA "Rodzina"
Łódź BałutyFAMILJACzarnieckiego 4Wtorek 18.001 - O
Łódź BałutyWESOŁASmutna 21Wtorek 16.00Areszt Śledczy
Łódź BautyODDZIAŁAleksandrowska 159Poniedziałek 19.00Szpital Oddz. Odwyk
1 - O
Łódź BautyUWOLNIENIEChrobrego 16Piątek 18.00MORPA
O - O
Łódź BautyNADZIEJALimanowskiego 166Piątek 18.00Dom Kultury "RONDO"
O - O
Łódź BautyPRZEBUDZENIE I-szy KROKŁanowaPoniedziałek 16.00Dom Kultury "LUTNIA"
Łódź BautyJUTRZENKAJutrzenki 7Poniedziałek 18.00
Łódź BautyPASJONACIAl.PasjonatówCzwartek 18.00teren kościoła
1 - O
Łódź GórnaIZBAKilińskiego 232Niedziela 11.003 - O
Łódź Górna ChojnyVETOMalczewskiego 4Niedziela 16.303 - O
Łódź Górna ChojnyPIASTCiołkowskiego 11Czwartek 17.30Zawieszona
Łódź Górna ChojnyCHOJNYMalczewskiego 4Wtorek 17.30"Pod Wielbłądem"
1 - O
Łódź Górna ChojnyKONTAKT I-szy KROKMalczewskiego 4Piątek 17.30"Pod Wielbłądem"
Łódź Górna DąbrowaSIELANKAKraszewskiego 1/5Poniedz. 16.00, Piątek 13.00Zakład Karny
O Sobota 12 i 18 - O
Łódź PolesieWĘDROWIECWyszyńskiego 41APoniedziałek 18.003 - O
Łódź PolesieCYRENEJCZYKWygodna 18Niedziela 11.00Stowarzyszenie "DOM"
1 - O
Łódź PolesieKAROLWygodna 18Środa 18.30Stowarzyszenie "DOM"
Łódź PolesieNASZ DOMWygodna 18Sobota 17.00Stowarzyszenie "DOM"
2 -O
Łódź ŚródmieścieNIE MA MOCNYCHKopcińskiego 1/3Niedziela 11.152 - O
Łódź ŚródmieściePOWRÓTKopcińskiego 1/3Poniedziałek 17.00Kościół Św. Teresy
Łódź ŚródmieściePOD KOPUŁĄKopcińskiego 1/3Środa 17.00Kościół Św. Teresy
3 - O
Łódź ŚródmieścieNOWAKopcińskiego 1/3Sobota 15.00Kościół Św. Teresy
O - O
Łódź ŚródmieściePOLESIANKAWólczańska 210Piątek 18.00SAK "Meta"
1 - O
Łódź ŚródmieścieI-szy KROK PORANEKWólczańska 210Środa 10.00SAK "Meta"
Łódź ŚródmieścieI-szy KROKWólczańska 210Poniedziałek 18.00SAK "Meta"
1 - O
Łódź Śródmieście12 KROKÓWKs. Skorupki 7Wtorek 18.15Kawiarenka
O - O
Łódź ŚródmieściePOD WIERZBAMIPomorska 54Środa 18.00WOLU
1 - O
Łódź ŚródmieściePRZEDWIOŚNIEPomorska 54Czwartek 18.00WOLU
O - O
Łódź ŚródmieściePRZYSTAŃPomorska 54Wtorek 18.00WOLU
1 - O
Łódź ŚródmieścieKROKUSSmetany 4 m 88Piątek 18.30Klub Abst. "Tęcza"
O - O
Łódź ŚródmieścieCENTRUMSienkiewicza 60Czwartek 18.00Kościół Jezuitów
Łódź ŚródmieścieSOCZEWKANarutowicza 52Wtorek 18.001 - O
Łódź ŚródmieścieSOBÓTKAPróchnika 5Sobota 16.00Stowarzyszenie
"ABAKUS"
Łódź ŚródmieścieQUO VADISPróchnika 5Czwartek18.00O - O
Łódź WidzewODNOWAKazimierza Odnowiciela 5Wtorek 18.00Kościół Parafialny
Św. Jana
Łódź Widzew SikawaSIKAWABeskidzka 54Środa 16.15Zakład Karny
Łódź Widzew SikawaMAGDALENABeskidzka 54Piątek 16.00Zakład Karny
Łódź Widzew StokiBRATA ALBERTASzczytowa 11Wtorek 18.00
Łódź Widzew WschódWSCHÓDGogola 12Środa 18.00Parafia
M.B. Jasnogórskiej
Łódź Widzew WschódSTOKROTKASmetany 4 m 88Poniedziałek 18.00O - O
Łódź Widzew WschódALBERTBartoka 2Wtorek 18.00O - O
MoszczenicaPROMYKLipowa 11Środa 18.00O - O
OpocznoOPOKARolna 5Wtorek 17.00, Niedziela 17.001-sza Niedziela 17.00
OpocznoTĘCZAKolomurna 14aSobota i Środa 17.30O - O
OzorkówNADZIEJAAdamówek 4/6Wtorek 17.001 - O
OzorkówAKWARIUMStypułkowskiego 1Piątek 18.00
PabianiceDOBRZYNKATraugutta 2Wtorek 18.00Wejście od Zamkowej
PabianiceZGODAGarncarska 7Czwartek 18.00Stowarzyszenie "DOM"
PabianicePRZYSTAŃZamkowa 59Środa 17.001 - O
Piotrków TrybunalskiNADZIEJAAl. 3-go Maja 31Poniedziałek 18.00
Piotrków TrybunalskiNASZA RADOŚĆBroniewskiego 4Środa 18.00Przychodnia Rejonowa
Piotrków TrybunalskiVIA NOVAZamurowa 10Wtorek i Piątek 18.30
Piotrków TrybunalskiOTWARTE SERCAZamurowa 10Czwartek 18.00grupa kobiet
Piotrków TrybunalskiJAŚ I MAŁGOSIARycerska 16 m 8Niedziela 16.00
RadomskoMACIEJKościuszki 7Niedziela 18.001 - O
RadomskoBETAArmii Krajowej 30Niedziela 17.00O - O
RadomskoODRODZENIEKomuny Paryskiej 12Piątek - 18.004 - Piątek O
Rawa MazowieckaRAVIATomaszowska 10JCzwartek 18.30O - O
Rawa MazowieckaKONTRAKs. SkorupkiPoniedz. i Czwartek 18.301 - O
RzgówRZGÓWLetniskowa 6Sobota 18.001 - O
StrykówJAŚ I MAŁGOSIAKościuszki 31Piątek 18.00O - O
SulejówŚWITTargowa 20Wtorek 18.30O - Sobota 18.30
Tomaszów MazowieckiGOSIAOskara Lange 2-5Poniedz. i Czwartek 18.001 - O
Tomaszów MazowieckiI-wszy KROKOskara Lange 2-5Wtorek 18.00
Tomaszów MazowieckiNIEDZIELAOskara Lange 2-5Niedziela 18.001 - O
Tomaszów MazowieckiARKAPOW nr 2Piątek i Środa 18.00O - O
Tomaszów MazowieckiWOLNA SOBOTAWarszawska 65Sobota 17.001 - O
TuszynNADZIEJAParkowa 4Poniedz. 18.00
WolbórzPRZEBUDZENIEModrzejewskiego 15Wtorek 18.001-szy Czwartek 18.00
ZgierzJOLANTAParzęczewska 35Wtorek 18.00
ZgierzMARYSIEŃKA3-go Maja 69Poniedziałek 18.00O - O
ZgierzU MARCINASpacerowa 2Piątek 18.0
ZgierzRADOŚĆSłowackiego 6Czwartek 18.001 - O
ZgierzDAR RADOŚCIDługa 56Środa 18.00O - O
ZgierzNOWA NADZIEJADługa 22Sobota 16.00O - O
ZgierzNASZ DOMCezaka 12Niedziela 18.001 - Niedziela O
ŻychlinNOWA DROGA1-go Maja 36Poniedziałek 17.001 - O